no-img

با خرید هر یک از محصولات "همراز وردپرس" یک ماه هاست رایگان با ssl مادام العمر از تیم "همراز دیزاین" هدیه بگیرید

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

خطای تگ های باز و بسته ی قالب ها یا Syntax error


سلام دوستان

همانطور که میدانید مقاله آموزش وردپرس سابق در مورد خطای داخلی سرور با نام خطای 500 بود و اینبار هم تصمیم گرفتیم در مورد خطای دیگری در وردپرس صحبت کنیم. متاسفانه هر کدام از این خطاهایی که در وردپرس رخ میدهند به یکباره میتوانندعملکرد وبلاگ را دچار اختلال کرده و وبلاگ را از دسترس خارج کنند. آیا تا بحال با خطای دیگری در وردپرس به نام “Syntax error, unexpected…” روبرو شده اید، اگر با این خطا روبرو نشده اید که خوشحال باشید، اگر هم با این خطا مواجه شده اید، بدانید که شما تنها کسی نیستید که در وردپرس با این خطا مواجه شده است.

همچنین شما اولین نفر و آخرین آنها هم نبوده اید، این خطا شاید چندبار در وردپرس برای شما اتفاق بیافتد، اما جای نگرانی نیست چرا که امروز با راه حل این

مشکل و شیوه از سر راه برداشتن آن آمده ایم.

این مشکل به این دلیل برای شما پیش خواهد آمد چراکه کدهایی که از وبلاگ های آموزش مانند بخش هک وردپرس که در فریش تم وجود دارد و کدهایی پیشنهاد میشود،

که کاربر میتواند در فایل های مختلف ولی اکثرا فایل فانکشن قالب وردپرس، قرار داده و تغییرات سفارشی را ایجاد کنید، اما چون کدها را به خوبی قرار نداده و اگر یک کد را را آغاز کرده باشد تگ بسته برای آن قرار نداده و همین میتواند عملکرد بخشی از وبلاگ را متوقف کند.

اگر تازه با وردپرس شروع کرده اید، پیشنهاد میکنیم، که کدهای خود را

از در اختیار دستیار وردپرس خود قرار داده تا اینکار را با نهایت دقت برای شما انجام دهد.

مطلب پیشنهادی ما:  آموزش برطرف کردن خطای Cannot modify header information

در واقع وقتی چنین خطایی برای شما اتفاق بیافتد در همان صفحه خطا، خطی که خطا را با خود دارد مشخص میشود، باید از طریق FTP به هاست خود وارد شده، به بخش مورد نظر و سراغ فایل رفته و فایل را برای ویرایش باز کنید، سپس خطی که خطا را با خود دارد را بررسی کرده و کدنویسی را درست کنید.

اگر با کد نویسی آشنایی ندارید، لازم است از کمک دیگران استفاده کنید.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟ آیا تا بحال با چنین خطایی روبرو شده اید، آیا این نوشته توانسته در مسیر حل چنین مشکلی شما را کمک کرده و مفید باشد، نظر شما در این مورد چیست؟ دیدگاه خود را با و دیگر دوستان در میان بگذارید.

 ads

درباره نویسنده

میلاد علیزاده وکیلی بنیان گزار وبسایت همراز وردپرس تاریخ شروع فعالیت : 1396/08/20 امیدوارم با یاری خداوند و در کنار هم و با همراز وردپرس ، اتفاقات جالبی را رقم بزنیم.

میلاد علیزاده وکیلی 247 نوشته در همراز وردپرس – در این مسیر کنار شما هستیم دارد . مشاهده تمام نوشته های

چرا شما‌از تخفیفات ویژه ی اعضای کانال‌همراز وردپرس‌استفاده نکنید؟ عضویت در کانال همراز وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *