no-img

با خرید هر یک از محصولات "همراز وردپرس" یک ماه هاست رایگان با ssl مادام العمر از تیم "همراز دیزاین" هدیه بگیرید

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

دلایل سفید شدن صفحه سایت


 

به دانشگاه همراز وردپرس خوش آمدید.

موضوع آموزش:

مطمئنا کاربری وردپرس و عملکرد این سیستم محتوا هرچقدر هم خوب باشد باز کاربران با آن مشکلی پیدا خواهند کرد. یکی از مشکلات رایج که شاید برای خیلی از مدیران وردپرس پیش آمده باشد سفید شدن صفحه سایت است. این اختلال در صورت تغییر بعضی کدهای وردپرس پیش میآید حتی زمانی که قالب وردپرس سایت خودتان را عوض میکنید یا افزونه جدید نصب میکنید و یا اینکه در کدهای فایل های وردپرس تغییر ایجاد کنید این اختلال میتواند رخ دهد.

  1. نصب قالب جدید

در هنگام نصب قالب جدید شاید کدها و فایل های جدیدی به فایل هایی نظیر functions.php اضاف شده و در نتیجه این اختلال سفید شدن صفحه سایت شما روی دهد. نمونه ای از این خطاها cannot modify header information است.

  1. نصب افزونه جدید

نصب افزونه های جدید که با نسخه وردپرس شما ناسازگاری داشته و یا اینکه با قالب شما همخوانی و تعامل لازم را نداشته و همین مورد نیز میتواند گاهی صفحه سفید را پدید سازد. توجه داشته باشید از طریق هاست میتوانید به حذف نصب افزونه اقدام نمائید.

 

  1. ایجاد تغییر در کدهای وردپرس

بعضی از کدهایی که برای افزودن امکانات جانبی به فایل هایی مانند functions.php اضاف میکنیم باید همیشه توجه داشت که در جای درست جایگذاری نموده و از صحت اطلاعاتی که به فایل ها اضاف میکنیم مطمئن شویم در غیر این صورت نادرستی این کدها میتواند صفحه سفید بسازد و نمایش را با مشکل مواجه کند.

 

ازینکه مارا تا پایان این آموزش وردپرس همراهی فرمودید کمال تشکر را داریم و امیدواریم استفاده لازم رو برده باشید.

مطلب پیشنهادی ما:  آموزش رفع خطای سایدبار وردپرس،قسمت اول


ads

درباره نویسنده

میلاد علیزاده وکیلی بنیان گزار وبسایت همراز وردپرس تاریخ شروع فعالیت : 1396/08/20 امیدوارم با یاری خداوند و در کنار هم و با همراز وردپرس ، اتفاقات جالبی را رقم بزنیم.

میلاد علیزاده وکیلی 245 نوشته در همراز وردپرس – در این مسیر کنار شما هستیم دارد . مشاهده تمام نوشته های

چرا شما‌از تخفیفات ویژه ی اعضای کانال‌همراز وردپرس‌استفاده نکنید؟ عضویت در کانال همراز وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *