no-img

با خرید هر یک از محصولات "همراز وردپرس" یک ماه هاست رایگان با ssl مادام العمر از تیم "همراز دیزاین" هدیه بگیرید

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

آموزش رفع خطای This site ahead contains harmful programs،قسمت اول


سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان عزیز
در این آموزش وردپرس همراه شما هستیم با آموزش روش رفع خطای This site ahead contains harmful programs.پس تا انتها همراه من باشید البته با حوصله!!!
یکی از خطاهای رایجی که در وردپرس و سایت های مشابه دیده میشود، خطای This site ahead contains harmful programs می باشد.ممکن است ابن خطا را در هنگام جست و جو های اینترنتی خود دیده باشید.این خطا از جانب موتور جست و جوی گوگل و که یک وب سایت تحت تاثیر عوامل مخرب یا هکر ها قرار گرفته باشد نمایش داده میشود.اما حال ممکن است یکی از وبسایت هایی که با این خطا رو به رو میشود وب سایت شما باشد.شما برای رفع آن باید چاره ای بیندیشید و در ادامه مطلب چاره آن را برای شما به طور مفصل بازگو میکنم.

چگونه خطای This site ahead contains harmful programs را برطرف کنیم؟
این خطا یا به صورتی که گفته شد و یا به صورت عبارتی مشابه با The site ahead contains malware دیده می شود که در ابتدا باید علت بروز ان را کشف کنیم.

دلیل بروز خطای This site ahead contains harmful programs چیست؟
مهم ترین دلیل که بعد از دیدن این خطا به نظر می آید، احتمال هک شدن یا انتقال ویروس به وب سایت شما می باشد. این کد از یک وب سایت مرجع ناقل به وب سایت دیگری دقیقا مشابه ویروس انتقال پیدا می کند و بعد از این که منتقل شد،سرانجام سبب آلوده شدن بسیاری از وب سایت ها میشود.به همین دلیل است که گوگل از ورود به برخی از وب سایت هایی که دارای این ارور هستند جلوگیری میکند.چرا که ورود به این وب سایت ها سبب آلوده شدن سیستم شما نیز میشود.گوگل زمانی که با کدهای غیرمعمول مواجه میشود و یا این که بخشی را در وب سایت ها به عنوان تروجان تلقی می کند، خطایی مشابه خطای زیر را برای وب سایت ها در نتیجه جست وجو نمایش می دهد:

دلیل دیگری که سبب نمایش این خطا برای کاربران وب سایت ها میشود،درج بنر تبلیغاتی وب سایت هایی است که کیفیت چندانی ندارند و از نظر متحوا در کیفیتی پایین قرار میگیرند و در واقع به عنوان تبلیغات بی کیفیت تلقی می گردند.چرا که چنین تبلیغاتی حاوی لینک هایی هستند که کاربران را به سمت وب سایت های مخرب هدایت می کنند.

در ادامه قسمت های دیگر این آموزش همراه من باشید
ممنونم از همراهی شما عزیزان

مطلب پیشنهادی ما:  آموزش رفع خطای This site ahead contains harmful programs،قسمت پنجم


ads

درباره نویسنده

میلاد علیزاده وکیلی بنیان گزار وبسایت همراز وردپرس تاریخ شروع فعالیت : 1396/08/20 امیدوارم با یاری خداوند و در کنار هم و با همراز وردپرس ، اتفاقات جالبی را رقم بزنیم.

میلاد علیزاده وکیلی 245 نوشته در همراز وردپرس – در این مسیر کنار شما هستیم دارد . مشاهده تمام نوشته های

چرا شما‌از تخفیفات ویژه ی اعضای کانال‌همراز وردپرس‌استفاده نکنید؟ عضویت در کانال همراز وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *