no-img

با خرید هر یک از محصولات "همراز وردپرس" یک ماه هاست رایگان با ssl مادام العمر از تیم "همراز دیزاین" هدیه بگیرید

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

نمایش دسته بندی مطالب در پیوندهای یکتای وردپرس


با عرض سلام خدمت کاربران همراز وردپرس؛
بدون شک دسته بندی مطالب در نوشته ها امکان مرتب کردن مطالب براساس محتوا را فراهم می کند و باعث می شود تا کاربران راحت تر به مطالب مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. همانطور که می دانید برای ایجاد دسته ها و ویرایش آنها دروردپرس کاملا آزادانه از بخش دسته ها و افزودن آن می توان اقدام کرد.
شما می توانید در پیشخوان از طریق گزینه دسته ها در بخش نوشته، دسته بندی مطالب در وردپرس را انجام دهید و به هر دسته از مطالب چندین زیر دسته اختصاص دهید.

نمایش دسته بندی مطالب در پیوندهای یکتای وردپرس

در این آموزش می خواهیم اسم دسته ها را نیز در بخش پیوندهای یکتا و ر انتهای آدرس نوشته ها قرار دهیم. شاید بپرسید چه لزومی دارد؟
این خود یک گزینه است که می توانید امتحان کنید و بعضی افراد خواهان آن بوده اند. و از طرفی در سئوی مطالب وردپرسی شما موثر است و می تواند نقش اساسی ایفا کند. پس می توانیم به عنوان یک گزینه به آن نگاه کنیم و به بررسی آن بپردازیم.

بررسی دسته ها

پس اول از همه دسته بندی مطالب در وردپرس را ایجاد کنید و یا دسته های خود را چک کنید.
در هر نوشته کافیست ابتدا به بخش تنظیمات وردپرس در پیشخوان مراجعه کنید و مطابق شکل زیر بر روی گزینه پیوندهای یکتا کلیک کنید و url را در بخش پیوندهای یکتا تعریف کنید.

 

حال برای اینکه در پیوندهای یکتای خود از حالت دسته بندی مطالب در وردپرس استفاده کنید می توانید در بخش ساختار دلخواه از کد زیر استفاده کنید :

/%category%/%postname%/

در قسمت ساختار دلخواه ، لینک هر نوشته براساس نام دسته وعنوان نوشته را در بالا مشاهده می کنید که به آن صورت نوشته می شود.

مطلب پیشنهادی ما:  آموزش قرار دادن یک برگه برای صفحه اول وبسایت

افزودن نوشته جدید

حال به بخش نوشته ها رفته و روی افزودن نوشته ی جدید کلیک می کنیم. سپس عنوان نوشته را وارد کرده و دسته ی مربوطه را انتخاب می کنید. بعد از آن می توانید مشاهده کنید که دسته ی مورد نظر نیز در آدرس نوشته نمایان خواهد شد:

موفق باشید…

منبع: wpbegginerads

درباره نویسنده

میلاد علیزاده وکیلی بنیان گزار وبسایت همراز وردپرس تاریخ شروع فعالیت : 1396/08/20 امیدوارم با یاری خداوند و در کنار هم و با همراز وردپرس ، اتفاقات جالبی را رقم بزنیم.

میلاد علیزاده وکیلی 247 نوشته در همراز وردپرس – در این مسیر کنار شما هستیم دارد . مشاهده تمام نوشته های

چرا شما‌از تخفیفات ویژه ی اعضای کانال‌همراز وردپرس‌استفاده نکنید؟ عضویت در کانال همراز وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *