no-img

با خرید هر یک از محصولات "همراز وردپرس" یک ماه هاست رایگان با ssl مادام العمر از تیم "همراز دیزاین" هدیه بگیرید

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

چگونه آپدیت های خودکار وردپرس را غیر فعال کنیم؟


بعد از معرفی نسخه 3.7 وردپرس، قابلیتی اضافه شد که بسیاری از کاربران از آن استقبال کردند و بسیاری دیگر نیز نا امید شدند. این قابلیت آپدیت خودکار برای ورژن های کوچکتر نام دارد.

وقتی یک ورژن کوچک ارائه می شود، (برای مثال 3.9.1 ) وردپرس می تواند به طور خودکار آن را نصب کند و از شما نیز اجازه نگیرد. شاید برای بیشتر کاربران چیز خوبی باشد، ولی همه از آن راضی نیستند.

دلایل متعددی می تواند برای جلوگیری از آپدیت اتوماتیک وردپرس وجود داشته باشد، برای مثال یکی این که شما در سایت خود پلاگین های متعددی نصب کرده اید و می خواهید بعد از آمدن یک آپدیت جدید وردپرس، مقداری صبر کنید تا سازنده های پلاگین ها خود را با نسخه جدید سازگار کنند.

دلیل تان هرچه که باشد، در ادامه آسان ترین روش را معرفی خواهیم کرد. از دو طریق می توانید آپدیت ها را متوقف کنید:

  • با استفاده از یک پلاگین
  • با استفاده از قطعه کد هایی که خودتان اضافه می کنید

چون مورد دوم فقط برای افراد حرفه ای کاربرد دارد و کاربران ساده وردپرس تمایلی به انجامش ندارند، در این مطلب فقط اولی را بررسی می کنیم که بسیار ساده و سریع است.

نکته: اگر از سیستم های کنترل ورژن مانند Git، Subversion، Mercurial، یا Bazaar استفاده می کنید، نیازی به خواندن این مطلب نیست چون قابلیت آپدیت خودکار توسط آن ها خاموش شده است.

نصب پلاگین

با استفاده از یک پلاگین به نام Advanced Automatic Updates قادر خواهید بود به آسانی تمامی آپدیت های وبسایت خود را کنترل کنید.

مطلب پیشنهادی ما:  رفع ارور Internal Server در وردپرس

بعد از این که پلاگین را نصب و فعال کردید، به بخش تنظیمات آن رفته و به انتخاب خود آپدیت های مربوط به وردپرس، پلاگین ها، و همچنین تم ها را غیر فعال کنید.

با استفاده از این پلاگین حتی می توانید اطلاعیه هایی را که به صورت خودکار بعد از آپدیت ها به ادمین فرستاده می شود را غیر فعال کنید و یا تعیین کنید که آن ها را فقط به آدرس ایمیل شما ارسال کند.

نکته: تنظیمات مربوط به آپدیت قالب وردپرس فقط در صورتی امکان پذیر است که تم را از بین تم های خود وردپرس دانلود کرده باشید.ads

درباره نویسنده

میلاد علیزاده وکیلی بنیان گزار وبسایت همراز وردپرس تاریخ شروع فعالیت : 1396/08/20 امیدوارم با یاری خداوند و در کنار هم و با همراز وردپرس ، اتفاقات جالبی را رقم بزنیم.

میلاد علیزاده وکیلی 247 نوشته در همراز وردپرس – در این مسیر کنار شما هستیم دارد . مشاهده تمام نوشته های

چرا شما‌از تخفیفات ویژه ی اعضای کانال‌همراز وردپرس‌استفاده نکنید؟ عضویت در کانال همراز وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *