no-img

با خرید هر یک از محصولات "همراز وردپرس" یک ماه هاست رایگان با ssl مادام العمر از تیم "همراز دیزاین" هدیه بگیرید

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

چگونه تاریخ انتشار مطالب وردپرس را به عقب برگردانیم؟


اخیرا یکی از کاربران ما پرسید که آیا می توان تاریخ انتشار مطالب وردپرس را به عقب برد؟ پاسخ مثبت است. وردپرس به شما اجازه می دهد تاریخ هر پستی را که می نویسید را تغییر دهید. شما می توانید یک متن با تاریخ و زمان مشخص قرار دهید سپس تاریخ و زمان آن را به تاریخ و زمان گذشته تغییر دهید. حتی می توانید پست ها را سازمان دهی کنید تا در آینده منتشر شوند. در این مقاله به شما نشان می دهیم چگونه زمان انتشار متن را به گذشته تغییر دهید.

ابتدا متن مورد نظر تان را طبق معمول بنویسید و ویرایش کنید.

روی ویرایشگر پست در صفحه , زیر جعبه انتشار، شما گزینه ای وجود دارد برای انتشار فوری (طبق عکس زیر). دقیقا کنار آن یک لینک ویرایش است. کلیک کردن روی آن باعث نمایش تنظیمات زمان و تاریخ پست می شود.

با استفاده از تنظیمات تاریخ و زمان می توانید زمانی در گذشته و آینده را انتخاب کنید. انتخاب زمانی در آینده باعث می شود که پست زمانبندی شود تا در آن زمان منتشر شود.

از سوی دیگر انتخاب زمانی در گذشته باعث به روز شدن تاریخ و جایگزین شدن پست در بین پست های قبلی شما می شود. برای مثال اگر شما زمان پست را از ماه مرداد به فروردین تغییر دهید پست در بین آرشیو ماه فروردین قرار خواهد گرفت حتی اگر همین الان منتشر شده باشد. پست همچنین در محیط مدیریت در مکان مشخص شده قرار خواهد گرفت.

این کار زمانی به کار می رود که می خواهید پستی در سایت بگذارید اما نمی خواهید در صفحه ی اول سایت شما نمایش داده شود. می توانید تاریخ پست را به عقب تر از پست روی صفحه ی اول تغییر دهید.

مطلب پیشنهادی ما:  نقش های کاربر در وردپرس

چگونه تاریخ آخرین به روز رسانی را نمایش دهید؟

بعضی از کاربران باور دارند که باید همه ی تاریخ ها را بردارند تا موتور های جستجو را به این باور وا دارند که مطلب آنها مستقل از زمان و همیشه مفید و تازه است.

ما با این ایده کاملا مخالفیم. این به کارکرد موتور های جستجو کمکی نمی کند و برای تجربه کاربری نیز بسیار مضر است.

نمایش زمان آخرین به روز رسانی برای سایت هایی مفید است که محتوا را به صورت مرتب به روز رسانی می کنند. اینجا نشان می دهیم که چگونه آخرین تاریخ به روز رسانی مقاله را مانند تصویر زیر نمایش دهید. کد نمایش زمان را که معمولا در فایل های loop.php یا single.php وجود دارد پیدا کرده و با کد زیر تعویض کنید:

البته در نظر داشته باشید که عبارت last updated on را می توانید با توجه به سلیقه خود تغییر دهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا تاریخ پست های وردپرس خود را تغییر دهید.ads

درباره نویسنده

میلاد علیزاده وکیلی بنیان گزار وبسایت همراز وردپرس تاریخ شروع فعالیت : 1396/08/20 امیدوارم با یاری خداوند و در کنار هم و با همراز وردپرس ، اتفاقات جالبی را رقم بزنیم.

میلاد علیزاده وکیلی 247 نوشته در همراز وردپرس – در این مسیر کنار شما هستیم دارد . مشاهده تمام نوشته های

چرا شما‌از تخفیفات ویژه ی اعضای کانال‌همراز وردپرس‌استفاده نکنید؟ عضویت در کانال همراز وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *