no-img

با خرید هر یک از محصولات "همراز وردپرس" یک ماه هاست رایگان با ssl مادام العمر از تیم "همراز دیزاین" هدیه بگیرید

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

آموزش رفع خطای سایدبار وردپرس،قسمت اول


سلام و عرض ادب و احتترام خدمت شما
در ادامه سری آموزش های وردپرس ر خدمت شما عزیزان هسیتم با آموزشی هایی جامع و کاربردی در مورد خطاهایی که ممکن است در وب سایت های وردپرسی رخ دهد.دوستان عزیز خطاهای وردپرس جز جدانشدنی یک وب سایت وردپرسی است و در هر حال خطاهایی وجود دارد که همیشه نیز پیش می آید و شما باید در این خطاها خبره باشید و ان ها را سریعا برطرف نمائید

دوستان عزیز در این آموزش در مورد خطای سایدبار صحبت میکنم.بسیاری از مواقع برای کاربران یک وب سایت وردپرسی این مشکل پیش می آید که ساید بار وب سایت وردپرسی در مکان مشخص خود در قالب وردپرس آن وب سایت اجرا نمیشود و یا به درستی اجرا نمیشود.در واقع یکی از خطاهای رایج وردپرس،عدم نمایش مناسب سایدبار در قالب وردپرس است.حال ممکن است به شیوه های دیگری نمایش داده شود.

دوستان عزیز در ابتدا باید بدانیم که دلیل بروز چنین خطایی در وب سایت های وردپرسی چیست؟
دلیل بروز این خطا در وب سایت های وردپرسی و قالب وردپرس مشکل در کد های HTML و CSS قالب است اما چطور میتوان از بروز آن در وب سایت وردپرسی جلوگیری کرد؟

دوستان عزیز برای حل این مشکل در وب سایت وردپرسی خود ابتدا باید توجه کنید که این خطا در چه مواقعی و چطور در وب سایت وردپرسی شما به وجود میاد.توجه کنید که اگر نمایش نامناسب ساید بار در وب سایت وردپرسی شما فقط در پست ها و یا صفحاتی خاص رخ میدهد ابتدا باید به گذشته رجوع کنید.باید شما در این زمان توجه کنید که در مدت زمان اخیر چه تغییراتی در وب سایت وردپرسی خود ایجاد کردید.آیا افزونه وردپرسی خاصی را روی وب سایت خود نصب کردید؟ آیا تغییرات خاصی که مرتبط باکد های برنامه نویسی HTML در وب سایت وردپس شما باشد انجام شده است؟

مطلب پیشنهادی ما:  برداشتن محدودیت زمانی در وردپرس

در ادامه همراه من باشید تا موارد دیگر را بررسی نمائیمads

درباره نویسنده

میلاد علیزاده وکیلی بنیان گزار وبسایت همراز وردپرس تاریخ شروع فعالیت : 1396/08/20 امیدوارم با یاری خداوند و در کنار هم و با همراز وردپرس ، اتفاقات جالبی را رقم بزنیم.

میلاد علیزاده وکیلی 245 نوشته در همراز وردپرس – در این مسیر کنار شما هستیم دارد . مشاهده تمام نوشته های

چرا شما‌از تخفیفات ویژه ی اعضای کانال‌همراز وردپرس‌استفاده نکنید؟ عضویت در کانال همراز وردپرس

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *